Zgłoś interwencję


Jeśli jesteś świadkiem znęcania się nad zwierzętami w jakiejkolwiek formie, jeśli gdzieś obok ciebie zwierzęta cierpią, są bite lub utrzymywane w niehumanitarnych warunkach, nie wahaj się i zgłoś niezwłocznie ten fakt EKOSTRAŻY. Na miejsce wysłani zostaną Inspektorzy Ochrony Zwierząt, którzy wnikliwie ocenią sytuację zwierząt i udzielą im pomocy. Podobnie reaguj gdy napotkasz na swojej drodze zwierzę dzikie lub wolno bytujące, które może potrzebować pomocy człowieka, by przeżyć. Przyjmujemy interwencje wyłącznie z województwa dolnośląskiego oraz opolskiego.

Nie bądź obojętny! Twoja obojętność to milcząca zgoda na cierpienie zwierząt.

Aby zgłosić konieczność interwencji dotyczącej znęcania się nad zwierzętami wypełnij poniższy formularz (preferowana forma) lub zadzwoń: 605 78 22 14, 883 404 888.

Prosimy w miarę możliwości o przesyłanie zdjęć obrazujących stan zwierzęcia / warunki jego bytowania etc. na adres info@ekostraz.pl, co ułatwi nam decyzję w zakresie pilności sprawy. Z góry serdecznie dziękujemy.

PRZEKAŻ 1% PODATKU

Pomóż zwierzętom

Serdecznie prosimy o pomoc zwierzętom ratowanym każdego dnia przez EKOSTRAŻ poprzez wpłatę darowizny na nasze konto bankowe.

Wydrukuj formularz wpłaty
Pomóż teraz
Donation with PayPal

Adopcje

EKOSTRAŻ TAKŻE NA:

Wspierają nas: